22/6/2010 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ: Αριστεύσαντες μαθητές σχολικού Έτους 2009 – 2010

22/06/2010 18:57  -  1385 αναγνώσεις
ΤΑΞΗ Α''

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

Όνομα Πατέρα

Μέσος Όρος

1

Ζωγραφίνη

Μαρία

Γεώργιος

19 και 12/13

2

Σπυριδάκης

Δημήτριος

Χαράλαμπος

19 και 12/13

3

Λεβαντάκη

Παναγιώτα

Χαράλαμπος

19 και 11/13

4

Δρακάκη

Ευαγγελία

Γεώργιος

19 και 10/13

5

Ταβλαδάκη

Ευαγγελία

Εμμανουήλ

19 και 8/13

6

Σταματελάτου

Αικατερίνη

Κυρηναίος

19 και 7/13

7

Ταβλαδάκη

Γεωργία

Εμμανουήλ

19 και 7/13

8

Δρακάκη

Ευαγγελία

Εμμανουήλ

19 και 4/13

9

Κατραδάκη

Δέσποινα

Ιωάννης

19 και 4/13

10

Ρεμουντάκη

Χρυσή

Εμμανουήλ

19 και 2/13

11

Δημητρίου

Δημήτριος

Ιωάννης

19

12

Παπαδάκη

Μαρία

Κωνσταντίνος

18 και 11/13

13

Τερεζάκη

Μαρία

Εμμανουήλ

18 και 11/13

14

Τσουκνάκη

Ελένη-Άννα

Νικόλαος

18 και11/13

15

Δρακάκης

Εμμανουήλ

Κωνσταντίνος

18 και 10/13

 

ΤΑΞΗ Β''

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

Όνομα Πατέρα

Μέσος Όρος

1

Σπυριδάκη

Αικατερίνη

Εμμανουήλ

20

2

Τσαντάκη

Μαριλένα

Ιωάννης

20

3

Χαμηλάκη

Στυλιανή

Αλέξανδρος

19 και 12/13

4

Ψωμαδάκη

Λυδία

Σταύρος

19 και 12/13

5

Αχλαδιανάκη

Σοφία-Ειρήνη

Γεώργιος

19 και 11/13

6

Δελημπαλταδάκη

Δήμητρα

Γεώργιος

19 και 9/13

7

Σαρίδη

Δήμητρα

Χαράλαμπος

19 και 9/13

8

Ασπραδάκη

Άννα

Ελευθέριος

19 και 7/13

9

Ρομποτής

Νικόλαος

Γεώργιος

19 και 6/13

10

Γαρεφαλάκη

Μαριαλένα

Ιωάννης

19 και 5/13

11

Τσαντάκη

Κωνσταντίνα

Εμμανουήλ

19 και 5/13

12

Δρετάκη

Εμμανουέλα

Ιωάννης

19 και 4/13

13

Χατζηγιάννη

Χριστίνα-Παρασκευή

Ιωάννης

19 και 1/13

14

Καραμανωλάκης

Ιωάννης

Νικόλαος

18 και 11/13

15

Λεθιωτάκη

Κωνσταντίνα

Γεώργιος

18 και 10/13

16

Μεραμβελιωτάκη

Ευφραιμία

Γεώργιος

18 και 8/13

 ΤΑΞΗ Γ''

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

Όνομα Πατέρα

Μέσος Όρος

1

Ζωγραφίνη

Ελένη

Γεώργιος

20

2

Κριτσωτάκη

Σταυρούλα

Εμμανουήλ

19 και 11/13

3

Τσαρδινάκη

Ευαγγελία

Ιωάννης

19 και  10/13

4

Μαλάϊ

Μεριντιάνα

Αστρίτ

 19 και 2/13

5

Χωριτάκη

Μαριλένα

Δημήτριος

18 και   10/13

6

Λαντζανάκη

Αλεξάνδρα

Στέφανος

18 και   7/13

7

Δρετάκη

Αντωνία

Ιωάννης

18 και   7/13

8

Σταματελάτος

Ιωάννης

Κυρηναίος

18 και   7/13

Το βραβείο στη μνήμη της αείμνηστης Άννας Λογκάκη απονέμεται στη μαθήτρια Ζωγραφίνη Ελένη της Τρίτης τάξης και το βραβείο στη μνήμη του αείμνηστου Λυκειάρχη Νικόλαου Δαουράκη απονέμεται στη μαθήτρια Κριτσωτάκη Σταυρούλα της Τρίτης τάξης του Γυμνασίου μας . 

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος καθηγητών συγχαίρει τους παραπάνω μαθητές και τους εύχεται καλή πρόοδο στη συνέχεια των σπουδών τους και καλό καλοκαίρι.